Ajda ve Arkadaşları müzik tarihine damga vurdu

BWO Entertainment tarafından destekleriyle gerçekleştirilen Good Music in Stadium konserleri, Ajda Pekkan ve Arkadaşları’nın unutulmaz konseriyle son buldu. Müzik tarihine damga vuracak ve uzun yıllar hafızalarda silinmeyecek konser öncesinde stat önünde uzun kuyruklar oluştu. JRO Yatırım ana sponsorluğunda Gecenin sunuculuğunu Çağla Şikel yaparken, Süperstar şarkılarını Tarık Sezer yönetimindeki dev bir orkestra eşliğinde söyledi.

Olağanüstü konserde Süperstar’a Selda Bağcan, Nilüfer, Mazhar-Fuat, Işın Karaca, Hande Yener, Cem Adrian, Mabel Matiz, Semicenk, Motive, Norm Ender ve Korosu, Dolapdere Bing Gang gibi birbirinden ünlü isimler eşlik etti.

Ajda Pekkan, Türkiye’ye stadyum konserlerini geri kazandıran ve son bir ay içerisinde Beşiktaş Stadyumunda Andrea Bocelli, Dimash Qudaibergen, Yalın ve Hayko Cepkin konserleri gerçekleştiren BWO Entertainment’a tüm emekleri ve kusursuz organizasyonları için sahneden teşekkür ederken İş, cemiyet ve sanat dünyasından çok sayıda ünlü ismin izlediği konser, Ajda Pekkan’ın sanat yaşamından kesitlerin sunulduğu kısa bir film ile başladı.

Yıllara meydan okuyan sesi ve performansı ile Nilüfer’le efsanevi şarkılar “Sensiz Yıllarda” ve “Kim Arar” düet yapan Süperstar “Birbirimize her zaman destek verdik, destek olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Pop müziğin önde gelen isimlerinde Hande Yener’le “Ya Sonra, “Düşünme Hiç” düetleri sonrasında Hande Yener’e “sen her zaman bir numarasın” diyen Süperstar, efsane grup MFÖ ile “Ele Güne Karşı” performansları öncesinde geçen yıl yaşamını yitiren, gurubun ölümsüz üyesi Özkan Uğur’u anarak, şarkının bir bölümünü Uğur’a ithaf ettiler.

Ajda Pekkan, güçlü bir sese sahip Işın Karaca ile de “Son Yolcu” ve “Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile” şarkılarında düet yaptı. Norm Ender ve Korosu ile “Parla” marşını seslendiren Ajda Pekkan 40 bin kişiye coşku dolu anlar yaşattı.

Son dönemin en sevilen isimlerinden Semincenk ile “İlkbaharım Kışa Döndü” parçasında düet yapan Süperstar “Yeni neslin en iyi seslerinden biri” diyerek genç sanatçıyla birlikte çalışmak istediğini söyledi.

Merakla beklenen Mabel Matiz düeti ise büyük ilgi gördü. Süperstar’la “Dile Kolay” şarkısını seslendiren Mabel Matiz, “Bu yaşadığımız gerçek mi? Rüyalarımın gerçekleştiği an” dedi.

Sahneye kırmızı bir gül ile çıkarak Süperstar’a jest yapan Cem Adrian “Ben Seni Çok Sevdim” ve “Palavra” şarkıları ile yaptıkları düetle unutmaz anlar yaşattı.

Motive ile “Bir Günah Gibi” şarkısında yaptığı düetle Ajda Pekkan rap performansı ile göz doldurdu.

Süperstar Ajda Pekkan en sevilen şarkılarından “Uykusuz Her Gece” yi Dolapdere Big Gang ile alışılagelmişin dışında farklı bir tarzda söyledi.

“Ağlama Anne” ve “Sivas’ın Yollarına” türküleri ile usta sanatçı Selda Bağcan’la düet yapan Süperstar, gecenin yıldızlar geçidini sonlardı.

Gece boyunca bitmeyen enerjisiyle Süperstar, müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir